Drzwi

1.DRZWI PRZECIWPOŻAROWE (P.POŻ.)

1. JEDNO SKRZYDŁOWE DRZWI PRZECIWPOŻAROWE EI2 30 C5 DELTA

Model DELTA to drzwi ochronne charakteryzujące się najbardziej zaawansowanymi innowacjami technologicznymi oraz konstrukcją podobną do pozostałych systemów drzwiowych w tym zakresie. Drzwi charkteryzuje łatwa instalacja i konserwacja.

Konstruowane i montowane bez konieczności spawania; drzwi zastały sklasyfikowane w kategorii EI2 30 C5, po pomyślnym przejściu testów w certyfikowanym laboratorium.

2. JEDNO&DWU SKRZYDŁOWE DRZWI PRZECIWPOŻAROWE EI2 60 C5 TURIA

Drzwi Przeciwpożarowe model TURIA posiada klasyfikację EI2 60 C5, dostępny w 4 wersjach: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, dwuskrzydłowe asymetryczne i registry.

Te drzwi spełniają podwójną funkcję bezpieczeństwa i wzornictwa, dostosowując jej efektywność i przydatność do architektury otoczenia.

2.DRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI STALOWE

Stalowe drzwi zewnętrzne
          

 • wykończone okleiną
 •            

 • wykończone MDF
 •          

 • wykończone Drewno
 • DRZWI DREWNIANE

  Drewniane drzwi zewnętrzne

  3.DRZWI WEWNĘTRZNE

  Proponujemy Państwu drzwi wewnętrzne  w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach produkcji znanych i renomowanych producentów, takich jak: DRE, PORTA, INTENSO, POL-SKONE,BARAŃSKI. Posiadamy w ciągłej sprzedaży bogatą ofertę nowoczesnych wzorów drzwi wewnętrznych, wykonanych zarówno z płyty MDF, jak i fornirowanych oraz drewnianych. W ofercie znajdują się również akcesoria do drzwi: ościeżnice stałe i regulowane, listwy maskujące, ćwierćwałki, klamki.

  Wszelkich informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub mailem.