Okna PCV

1. DOMEL

ENERGETIC

Linia produktów premium, okna o podwyższonych parametrach izolacyjnych i antywłamaniowych, 3-szybowe, z potrójnym uszczelnieniem i co się z tym wiąże suchą komorą okuciową, zalecane do domów energooszczędnych.

FUSION

System wyróżniający się stylistyką, delikatne zaokrąglenia nadają oknom nowoczesny wygląd, a poszerzona głębokość zabudowy do 83 mm gwarantuje polepszanie parametrów izolacyjności cieplnej i akustycznej.

SYNERGIC

System o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i szerokich możliwościach w zakresie rozmiaru oraz bogatej gamie kolorystycznej.

PANORAMIC

Daje nieograniczone możliwości projektowania bardzo dużych przeszkleń. Służy do budowy przeszkleń tarasowych oraz balkonowych.

2. DAKO

Seria DPQ-82

Najnowszy system PVC w ofercie DAKO, wykonany z siedmiokomorowych profili o grubości 82 mm.
Wyjątkowo ciepłe i energooszczędne, innowacyjne okna, których wyróżnikiem są szerokie możliwości oferowane klientowi. Seria DPQ-82 pozwala na zastosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o grubości do 52 mm o Ug=0,3 W/m2K. W systemie można wykonać nie tylko okna, ale też drzwi wejściowe i uchylno-przesuwne drzwi tarasowe, co pozwala na pełne dopasowanie stolarki otworowej zamontowanej w budynku.
Badania w akredytowanym i notyfikowanym Laboratorium Techniki Budowlanej potwierdziły współczynnik przenikalności cieplnej okna z szybą grubości 52 mm na poziomie U=0,65 W/m2K.

Serie DPQ-82AL

Seria DPQ-82AL wytycza nowe kierunki rozwoju rynku okien. Absolutna wyjątkowość serii wynika z zastosowania zewnętrznej okładziny aluminiowej do najbardziej innowacyjnych okien PVC DAKO. Dzięki temu cechy użytkowe okien DPQ-82 znalazły dopełnienie w postaci niezwykłej odporności na czynniki atmosferyczne przedłużającej żywotność okien oraz dodatkowej izolacji cieplnej i dźwiękowej.
Okna DPQ-82AL pozwalają nadać elewacji budynku prestiżowy i nowoczesny wygląd typowy dla aluminium, przy jednoczesnym zachowaniu przytulnego charakteru wnętrz. Szerokie możliwości kształtowania estetyki budynku wynikają również z bogatej palety dostępnych kolorów, deseni oraz faktur aluminium.
Badania w akredytowanym i notyfikowanym Laboratorium Techniki Budowlanej potwierdziły współczynnik przenikalności cieplnej okna z szybą grubości 52 mm na poziomie U=0,65 W/m2K.

Seria DPT-90u

Flagowy produkt DAKO, zbudowany w oparciu o okna DPT-90, wyróżnione nagrodą specjalną VIP dla najlepszych energooszczędnych okien PVC w Polsce
Okna wyposażone są w:

 • ukryte okucia
 • elegancką i funkcjonalną klamkę SECUSTIK NEW YORK®.
 • Współczynnik przenikalności cieplnej okien DPT-90u może osiągnąć nawet Uw= 0,6 W/m2K. Produkt idealny do budynków energooszczędnych oraz do termomodernizacji istniejących obiektów. W wersji DPTS-90 okna wyposażone są w zaokrągloną listwę przyszybową.

  Seria DPT-90

  Stawiasz na energooszczędność? Cenisz nowoczesne rozwiązania? Budujesz dom pasywny? Seria DPT-90 jest właśnie dla Ciebie.
  Okna DPT-90 produkowane są na bazie sześciokomorowego, poszerzonego profilu o parametrach pozwalających znacznie ograniczyć zużycie energii. Okna DPT-90 z powodzeniem znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych oraz mogą być wykorzystane do termomodernizacji budynków istniejących. DPT-90 posiada wkładkę docieplającą w ramie, zwiększającą właściwości izolacyjne całego okna. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy i skrzydła wynosi Uf = 1,0 W/m2K. Zastosowanie zespolenia trójszybowego o przenikaniu ciepła Ug = 0,6 W/m2K dzięki temu uzyskujemy współczynnik przenikania dla całego okna poniżej Uw = 1,0 W/m2K. 

  Seria DPE-70 +

  Okna z serii DPE-70 stworzone zostały z myślą o wszystkich, dla których standardowe rozwiązanie to za mało. Dla wszystkich, którzy wymagają od każdego elementu, który ich otacza jeszcze więcej. Proponujemy Państwu serię, w której nie ma żadnych kompromisów.
  Okna DPE-70+ to zmodernizowana wersja okien DPE-70, posiadająca skrzydło półzlicowane z ramą, co nadaje piękną i nowoczesną linię i czyni je wyjątkowymi na rynku.

  Seria DPP-70

  Jeżeli cenisz klasykę i sprawdzone rozwiązania okna z serii DPP-70 to doskonały wybór. Produkowane z najnowszej generacji pięciokomorowych profili*, charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz zwiększoną stabilnością całej konstrukcji.

  Okna DPP-70 to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profila pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji – np. drzwi harmonijkowych. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

  Seria DPB-73 / DPB-73+

  Okna DAKO serii DPB-73 i DPB-73+ to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie adresowane dla klientów, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości DAKO.

 • Najwyższa jakość DAKO
 • Wyraźnie zaznaczona krawędź profilu w wariancie DPB-73
 • Zaokrąglona krawędź profilu i półzlicowane skrzydło w wariancie DPB-73+
 • Atrakcyjna cena
 • Ciepłe i ciche, pięciokomorowe okna ze stalowym wzmocnieniem, zapewniającym odpowiednią wytrzymałość. Wykonane zgodnie z rygorystyczną polityką jakości DAKO. Dostępne w wariancie klasycznym lub nowoczesnym, ze skrzydłem połowicznie zlicowanym z ramą.

  Seria DPP-70NL

  Kształt ramy okiennej profilu DPP-70NL jest specjalnie przystosowany do głębokości zabudowy 116 mm. System przewiduje sposób montażu charakterystyczny dla rynku holenderskiego i skandynawskiego.
  Okna DPP-70NL to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profilu pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji – np. drzwi harmonijkowych. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna

  Seria DANLINE-70

  DAKO jest jedną z nielicznych firm w Polsce, która w swojej ofercie pięciokomorowe, otwierane na zewnątrz okna w systemie Danline 70, stworzone przede wszystkim z myślą o rynku skandynawskim.

  Okna DANLINE-70 otwierają się na zewnątrz. Jest to rozwiązanie rzadko spotykane w Polsce, choć pod wieloma względami wygodne i poprawiające szczelność okien. Grubość skrzydła wynosi 70 mm, co umożliwia montaż ciepłego pakietu szybowego 42 mm, korzystnie wpływającego na współczynnik przenikalności cieplnej całego okna. Rama okienna ma grubość 116 mm. Zarówno w ramie, jak i w skrzydle znajduje się pełna stal gwarantująca bezpieczeństwo i sztywność konstrukcji.
  System umożliwia wykonanie okien Top Swing (otwieranych do góry) oraz Side Hung (otwieranych w bok). Okna Side Hung dostępne są w wersji z klamką jak i z zawiasami haczykowymi.
  Maksymalny dopuszczalny ciężar skrzydła wynosi 45 kilogramów.